T&C Hukuk Bürosu, 2018 yılında kurulmuş olan ve müvekkillerine Ticaret Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş Hukuku, İş Sağlığı ve Güvenliği Hukuku, İcra Hukuku, Fikri ve Sınai Haklar Hukuku, Borçlar Hukuku, Rekabet Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Aile Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, İdare Hukuku, Ceza Hukuku, Vergi Hukuku gibi alanlar başta olmak üzere geniş bir yelpazede danışmanlık ve avukatlık hizmeti sunmakta ve müvekkil şirketlerin günlük işleyişinden, hukuki işlemlerin sonuçlandırılmasına ve hukuki ihtilafların çözüm yollarına kadar her aşamada müvekkillerini temsil etmekte olan dinamik bir hukuk bürosudur.

Misyonumuz

T&C Hukuk Bürosu hukuk danışmanlığı hizmetinin güven ilişkisi içerisinde, uzmanlıkla ve sonuç odaklı şekilde verilmesini hedeflemiştir. Müvekkillerin hukuki sorunlarıyla başından sonuna kadar ilgilenmeyi, ekip çalışması ile en iyi hizmeti vererek tüm süreçten müvekkilin bilgi sahibi olmasını ve önleyici hukuk hizmetinin de öneminin farkında olarak çalışmayı ilke edinmiştir.

Vizyonumuz

Etkin ve bilinçli bir hukuk hizmeti vermenin yanı sıra, sürekli olarak değişen ve gelişen ticari hayatın yeniliklerine ayak uydurmak ve dünyadaki gelişmelerin takibine önem vermek öncelikli vizyonumuzdur. Hukuk büromuz sorumluluk bilinciyle hareket ederek, bilgisi ve deneyimi yüksek uzman kadrosu ile disiplinli bir şekilde çalışarak, hizmet verdiği alanlarda lider olmayı hedeflemiştir.

TOP